Verwarmende Oplaadbare Masturbator
- Met warmtefunctie (tot 40 graden Celsius)
- 6 pulsatie standen in 3 intensiteiten
- Ruwe en golvende behuizing voor goede grip
- Zachte silicone sleeve
- Oplaadbaar via meegeleverde USB-kabel
● Op werkdagen voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
Normale prijs: € 99,95
Aanbieding € 74,95
Je bespaart: €25.00 (25%)
Verwarmende Oplaadbare Masturbator
Deze masturbator is een perfecte toy voor mannen die op sensationele wijze een hoogtepunt willen bereiken. De masturbator pulseert en verwarmt tot maar liefst 40 graden Celsius. Het apparaat is volledig draadloos en is eenvoudig op te laden via de meegeleverde USB-kabel. Na 3 uur aan de oplaadkabel te hebben gehangen kan je tot 1 uur lang genieten van zijn warmte en pulsaties.
De masturbator ligt perfect in de hand dankzij de ruwe en golvende behuizing. De binnenkant is voorzien van een heerlijk zachte silicone sleeve dat snel opwarmt zodat je vrijwel direct kunt genieten van de warmtefunctie. Aan de onderzijde van de masturbator bevindt zich een overzichtelijk bedieningspaneel waarmee je de warmtefunctie kunt activeren en de pulsatiestanden kunt instellen.
Je hebt de beschikking over maar liefst 6 verschillende pulsatiestanden die je kunt instellen in 3 intensiteiten. Doordat de masturbator volledig waterproof is kan je hem na gebruik gemakkelijk schoonmaken onder de kraan.
- Met warmtefunctie (tot 40 graden Celsius)
- 6 pulsatie standen in 3 intensiteiten
- Compact model
- Ruwe en golvende behuizing voor goede grip
- Zachte silicone sleeve
- Oplaadbaar via meegeleverde USB-kabel
- Oplaadtijd: 3 uur
- Run-time: 1 uur
- Lengte: 13.00 cm
- Invoerdiepte: 7.00 cm
- Diameter: 3.00 cm
Artikelnummer | 0588067 0000 |
---|---|
EAN | 4024144596362 |
Uitvoering | Neutraal |
Structuur | Glad |
Merk | Sweet Smile |
Kleur | Roze |
Materiaal | Silicone |
Waterproof | Ja |
Invoerdiepte | 7.00 cm |
Weekmakersvrij | Ja |
Garantie | Ja |
Soort Garantie | Good Warranty Service |
Maximale diameter | 3.00 cm (rekbaar) |
Rekbaar | Ja |
Vibratie | Trillen en pulseren |
Bediening | Pushbuttons |
Vibratie sterkte | Variërende trillingen |
Aantal standen | 6 |
Power | Oplaadbaar |
Batterijen | USB-oplaadkabel |
Soort glijmiddel | Waterbasis |
Buigzaam | Nee |
Levering:
- Alle producten op Poppers-Online.nl worden verpakt en verzonden in een neutrale doos waarvan de inhoud en afzender niet af te leiden is.
- Bestellingen die op werkdagen voor 22:00 uur zijn besteld en betaald, zullen dezelfde dag worden verzonden* (*indien artikel(en) voorradig zijn)
- Bekijk onze levertijden
Let op:
- Gebruik poppers nooit in combinatie met viagra (dit kan erg gevaarlijk zijn)
- Slik poppers nooit in
- Poppers zijn licht ontvlambaar
- Vermijd contact met de huid